Competitie indeling Jeugd Zuidoost United

ZOU jeugd.png

Als uitgelegd tijdens de Ouder en Kind Informatieavond zijn de eerste teams ingedeeld voor de competitie. Afhankelijk van de opkomst bij de trainingen worden meerdere teams voor de competitie ingeschreven. De onderstaande teams zijn alvast ingedeeld in de competitie:

Zuidoost United <15 Zuidoost United < 14 Zuidoost United < 13
3e klasse 07 1e klasse 2 1e klasse 8
     
Amstelveen JO15-4 Reiger Boys JO14-1 Amstelveen JO13-1
Hoofddorp sv JO15-3 Fortuna Wormerveer JO14-1 Zuidoost United JO13-1
CSW JO15-3 Zuidoost United JO14-1 AFC JO13-2
VVC JO15-3 WSV30 JO14-1 Buitenveldert JO13-2
Hertha JO15-2 IVV JO14-1 RAP JO13-1
Argon JO15-3 Sp. Krommenie JO14-2 CTO’70 JO 13-1
DRC JO15-3 Monnickendam JO14-1 Sp. Martinus JO13-2
DIOS JO15-3 Fortius JO14-1 RKAVIC JO13-1
Zuidoost United JO15-1 SDOB JO14-1 Abcoude JO13-2
Badhoevedorp JO15-1 CTO’70 JO14-1 Ouderkerk JO13-1
RAP JO15-4 Buiksloot JO14-1 IJburg AFC JO13-1
    Arsenal asv JO13-1

 

Zuidoost United <12 Zuidoost United < 12 Zuidoost United < 11
1e klasse 2 2e klasse 5 1e klasse 6
     
Volendam JO12-2 Diemen JO12-1 Diemen JO11-2
AFC JO12-1 Buitenboys JO12-2 GeuzenM’meer JO11-1
Swift JO12-1 AS’80 JO12-2 Zuidoost United JO11-1
Buiksloot JO12-1 BFC JO12-3 AS’80 JO11-2
IJburg AFC JO12-2 Sporting Almere JO12-3 TABA JO11-1
Breukelen FC JO12-1 Waterwijk JO12-3 Muiden JO11-1
Monnickendam JO12-1 Almere FC JO12-1 TOS Actief JO11-1
EVC JO12-1 Abcoude JO12-2 RKAVIC JO11-1
Zuidoost United JO12-1 Zuidoost United JO12-2 Abcoude JO11-2
SDW JO12-1 Muiderberg JO12-1 Waterwijk JO11-3
SDOB JO12-1 Muiden JO12-1 Dijk De JO11-3
  CTO’70 JO12-1 DRC JO11-1

 

Zuidoost United <11 Zuidoost United < 11 Zuidoost United < 10
  3e klasse 10 1e klasse 07
     
Altius JO11-2 Diemen JO11-3 Legmeervogels JO10-2
Amstelveen JO11-2 Meer De JO11-3 Abcoude JO10-2
Zuidoost United JO11-2 AFC JO11-5 Hooglanderveen JO10-2
Abcoude JO11-3 BFC JO11-5 Huizen JO10-2
BFC JO11-3 Vecht De JO11-1 Olympia’25 JO10-1
CSW JO11-1 Waterwijk JO11-6 AS’80 JO10-3
Buitenboys JO11-3 Geinburgia JO11-1 Sporting Almere JO10-2
Argon JO11-2 Abcoude JO11-4 Zuidoost United JO10-1
Loosdrecht JO11-1 Zuidoost United JO11-3 Graveland’s JO10-1
Graveland’s JO11-2 IJburg AFC JO11-5 Waterwijk JO10-2
  Buitenboys JO11-5 Zeeburgia JO10-4
  CTO’70 JO11-1 Robinhood JO10-1

 

Zuidoost United < 09 Zuidoost United < 8 Zuidoost United
1e klasse 12 2e klasse 8  
     
Zuidoost United JO09-1 BFC JO8-3  
  FC Weesp JO08-2  
  Almere FC JO08-1  
  Zuidoost United JO08-1  
  Graveland’s JO08-1  
  Waterwijk JO08-4  
  AS’80 JO8-5  
  KDO JO8-1  
  AFC JO8-7  
  TABA JO08-2  
  Abcoude JO08-3  
  Vecht De JO08-1