Je bent hier
Home > Contactpersonen

Contact ons als u een eventuele vraag over onze website heeft.

Bestuursleden

RolContactpersoonE-mailadres
VoorzitterRonald Esajasronald@zuidoostunited.nl
PenningmeesterResine Kowidpenningmeester@zuidoostunited.nl
SecretarisIrene Drenthesecretaris@zuidoostunited.nl
Tabel met Bestuursleden

Kaderleden

BestuursgroepContactpersoonE-mailadres
Wedstrijdzaken ZaterdagFreek Lekerwedstrijdzaken@zuidoostunited.nl
VoetbalzakenDonovan Hooghartvoetbalzaken@zuidoostunited.nl
HorecaJacqueline Vredshoreca@zuidoostunited.nl
PR & CommunicatieEve Timiselacommunicatie@zuidoostunited.nl
LedenadministratieEve Timiselaledenadministratie@zuidoostunited.nl
FacturatieIssam Jaldafinadmin@zuidoostunited.nl
VrijwilligerszakenRob Wiersmawiersma_rob@hotmail.com
Advies / Open ClubHenk P. Blokhp.blok@hetnet.nl
G-VoetbalDiana Speksnijderdianaspeksnijder@hotmail.com
ContributiezakenResine Kowidpenningmeester@zuidoostunited.nl
Secretariaat Adm.Risma Khaderoesecretariaat@zuidoostunited.nl
CombinatiefunctionarisJohan Kraaikampjkraaikamp@sportserviceamsterdam.nl
JeugdcoordinatorJozefjeugdcoordnator@zuidoostunited.nl
VertrouwenspersoonAlvino Sedocalvino@sedoc.nl
Tabel met kaderleden
Top