Je bent hier
Home > Contactpersonen

Contact ons als u een eventuele vraag over onze website heeft.

Bestuursleden

RolContactpersoonE-mailadres
VoorzitterIrene Drentheinfo@zuidoostunited.nl
PenningmeesterHenkP. Blokpenningmeester@zuidoostunited.nl
SecretarisRob Wiersmasecretariaat@zuidoostunited.nl
Tabel met Bestuursleden

Kaderleden

BestuursgroepContactpersoonE-mailadres
Wedstrijdzaken ZaterdagFreek Lekerwedstrijdzaken@zuidoostunited.nl
VoetbalzakenDonovan Hooghartvoetbalzaken@zuidoostunited.nl
HorecaJacqueline Vredshoreca@zuidoostunited.nl
PR & CommunicatieVacantcommunicatie@zuidoostunited.nl
LedenadministratieIrene Drentheledenadministratie@zuidoostunited.nl
FacturatieIssam Jaldafinadmin@zuidoostunited.nl
VrijwilligerszakenRob Wiersmawiersma_rob@hotmail.com
Advies / Open ClubHenk P. Blokpenningmeester@zuidoostunited.nl
G-VoetbalArnold Mijnalsmijnals70.am@gmail.com
ContributiezakenJacqueline Vredspenningmeester@zuidoostunited.nl
Secretariaat Adm.Vacantsecretariaat@zuidoostunited.nl
CombinatiefunctionarisVacantjkraaikamp@sportserviceamsterdam.nl
jeugdzakenJosef Obengkwame_joe@icloud.com
VertrouwenspersoonAlvino Sedocalvino@sedoc.nl
Walking FootballGilbert Williamsgilbertw8@gmail.com
Tabel met kaderleden
Top